Misyon ve Vizyon

Vizyon

Özel Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

Özel Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

Özel Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.

Özel Hikmet Bozyel Diş Polikliniği, hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.

Misyon

·         Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

·         Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslararası düzeyde referans merkezi olmak.

·         Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

·         Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

·         Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

·         Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.